Ten wyjątkowy dzień

Kobiety marzą o wspaniałym weselu już od najmłodszych lat. Zakładają firanki na głowę, udając welon i wymyślają sobie idealną scenerię na ten wyjątkowy dzień, który kiedyś nadejdzie. Mężczyźni podobno też o tym marzą, tylko nie lubią się do tego przyznawać.

Wesele może być duże, rodzinne, z przytupem, muzyką i fajerwerkami, albo małe, skromne, w gronie najbliższych. Jakiekolwiek by ono nie było, jeden warunek musi być spełniony: wesele musi być romantyczne.

Wesele to święto miłości.

Może być nowoczesne lub tradycyjne, w mniejszym lub większym lokalu. Jednakże najważniejsze są zawsze te dwie osoby, które postanowiły spędzić ze sobą całe życie. Nie ma nić piękniejszego i bardziej wzruszającego, niż zakochani. Żona i mąż, którzy w towarzystwie rodziny i przyjaciół bawią się, świętując swój najszczęśliwszy dzień. Romantyzm to w tym dniu trzeci bohater, zaraz za Parą Młodą. Wymarzony, wytęskniony, zaplanowany od dziecięcych lat ten szczególny dzień jest przepełniony emocjami. Łzy szczęścia na przemian ze szczerym śmiechem, strach i radość, obowiązek i wolność, marzenia i wspomnienia. Wszystko to razem wzięte nadaje sens świętowaniu decyzji podjętej przez dwóje ludzi w obliczu wielkiego uczucia. Wszystko to przesiąknięte romantyzmem, dzięki czemu wspomnienia są wieczne i wyjątkowe.

 

You may also like...