Domowej roboty akcesoria dla zwierząt

Pies to wierny przyjaciel człowieka, nic więc dziwnego, że tyle osób decyduje się na posiadanie pieska. Nie ważne czy piesek jest rasowy czy nie, czy ma duży czy mały rozmiar, ważne by traktować go jak członka rodziny i dbać o niego każdego dnia. Trzeba przygotować dom dla swojego psa, zaopatrzyć go w legowisko, miski do jedzenia i picia, zapewnić mu zabawki, ale nie można też zapominać o tym, że każdego pieska trzeba wyprowadzać. Do tego potrzebna będzie smycz.

Bezpieczne zwierzęta. Na jaką smycz się zdecydować?

W sklepach można znaleźć wielki wybór produktów, w kategorii smycze do psów. Można się zdecydować na smycze skórzane, skóropodobne, łańcuchowe i sznurkowe. Dużą popularnością cieszą się także smycze, które same się rozwijają i zwijają. Są one bardzo wygodne w użyciu, a psom zapewniają dużo swobody. Jeśli zaś chodzi o najbardziej solidne smycze, to na pewno są nimi smycze skórzane. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że smycz dobrej jakości, może sporo kosztować, warto więc samemu zrobić smycz dla swojego psa.

Jak zrobić smycz dla psa?

Smycz dla psa można zrobić z wielu produktów, wystarczy zaopatrzyć się w szpagat, sznurek albo stary pasek pd spodni. Wystarczy skrócić te produkty na odpowiednią długość, a na końcówce przyszyć kółeczko z karabińczykiem, dzięki któremu będzie można przypiąć smycz do obroży czy szelek.

Artykuł powstał dzięki https://petportal.pl

 

You may also like...